Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Świąteczne wypadki i 15-letni kierowca

Główne zdjęcie
Wypadek przed mostem Hubala

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną dwóch wypadków jakie wydarzyły się w okolicach Łomży w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych. Cztery osoby trafiły do szpitala, a w zdarzeniu na ul. Sikorskiego kierowcą okazał się 15-latek.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godz. 19.00 na drodze w okolicach Czaplic, w gminie Łomża. Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierowca audi nie dostosował prędkości do panujących warunków i na łuku jezdni wypadł z drogi i dachował. W efekcie trzy osoby trafiły do szpitala. 

Drugie zdarzenie miało miejsce około godziny 19:55 w Łomży, na łuku ulicy Sikorskiego, niedaleko mostu Hubala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca volkswagena passata na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z volkswagenem golfem jadącym prawidłowo. Kierującym passatem okazał się 15-latek, który trafił do szpitala.

Ruch w tym miejscu był zablokowany przez pewien czas. Dokładne okoliczności zdarzeń ustalają policjanci z KMP w Łomży.

 

Foto: Wypadek przed mostem Hubala
Foto: Dachowanie pod Czaplicami
Foto: Dachowanie pod Czaplicami
Foto:
Foto: Wypadek przed mostem Hubala
Foto: Wypadek przed mostem Hubala
Foto: Wypadek przed mostem Hubala
Foto: Wypadek przed mostem Hubala

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę