Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Narkotyki nad okapem i w pokoju

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 39-latka i 30-latka, którzy posiadali w domach narkotyki. Jeden z mężczyzn amfetaminę trzymał nad okapem, a drugi w swoim pokoju.

W środę, w samo południe kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców Łomży. Z policyjnych ustaleń wynikało, że łomżanie mogą posiadać narkotyki w swoich mieszkaniach. W domu starszego z nich, 39-latka, policjanci znaleźli narkotyki w kuchni. Nad okapem, mężczyzna schował ponad 22 gramy narkotyków. W mieszkaniu młodszego, w jego pokoju funkcjonariusze znaleźli niewielkie ilości narkotyków. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki odurzające to amfetamina. Policjanci w mieszkaniu 39-latka znaleźli również wagę elektryczną, przedmiot przypominający broń oraz maczetę.
Podejrzani noc spędzili w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszeli zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

Źródło: KMP Łomża

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę