Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Okradali piwnice

Dwóch mężczyzn, 30 i 22-letniego, zatrzymali łomżyńscy kryminalni w związku z włamaniami do piwnic. Łupem złodziei padło m.in. hulajnoga elektryczna i laptop. Straty oszacowano na 2700 zł.

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże z włamaniem do piwnic w mieście. Do tych zdarzeń doszło pod koniec lutego. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że sprawcy dostali się do wnętrza dwóch piwnic przecinając kłódki. Łupem włamywaczy padły deskorolka i hulajnoga elektryczna oraz laptop. Łączna wartość skradzionych przedmiotów została wyceniona na 2700 złotych.
Pracujący nad sprawą policjanci ustalili podejrzanych o to przestępstwo. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Łomży. 30-latek został zatrzymany, w poniedziałek rano. Dwie godziny później w rękach kryminalnych był także jego 22-letni ,,wspólnik”. Pomimo, że mężczyzna nie otwierał drzwi mieszkania, policjanci przy wsparciu strażaków, weszli do środka i go zatrzymali. Jak ustalili mundurowi, 22-latek próbował również ukraść maszynę do szycia z kolejnej piwnicy w centrum Łomży, ale został spłoszony. Mężczyźni usłyszeli po dwa zarzuty kradzieży z włamaniem, a młodszy z nich dodatkowo zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Skradzione przedmioty zostały odzyskane przez mundurowych i trafiły już do prawowitych właścicieli. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KMP Łomża

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę