Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Wypadek między Kolnem a Małym Płockiem

Na drodze krajowej 63, na wysokości Starego Rakowa, rano zderzyły się dwa pojazdy. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło około 7.50 na DK63 między Małym Płockiem a Kolnem. Na wysokości wsi Rakowo Stare zderzyły się dwa osobowe busy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z nich skręcał, a drugi w tym momencie próbował go wyprzedzić. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę