Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Stabilne rzeki w regionie

Główne zdjęcie
Narew w Łomży

Generalnie wszystkie rzeki przekroczyły górne stany stanów średnich, ale przekroczenia stanów alarmowych są sporadyczne i niewielkie. Na razie rzeki w swoich korytach.

Narew
Wszystkie punkty pomiarowe na Narwi w regionie pokazują przekroczenie górnej granicy stanów średnich. W Piątnicy 2. lutego o godz. 11.00 stan rzeki wynosi 280 cm, a do stanu ostrzegawczego brakuje jeszcze 130 cm. W Wiźnie o tej samej godzinie stan wyniósł 400 cm i do stanu ostrzegawczego brakuje już tylko 40 cm.

Biebrza
W Burzynie stan Biebrzy o 11.00 wyniósł 308 cm. Do stanu ostrzegawczego brakuje w tym miejscu jeszcze 72 cm. W Osowcu stan rzeki wynosi 385, a do stanu ostrzegawczego brakuje tylko 15 cm. Stan kanału Ełk w Osowcu wynosi 430 cm i do stanu ostrzegawczego brakuje 30 cm. 

Na Wissie, dopływie Biebrzy, od kilku dni woda opada. Dziś miernik wskazuje 316 cm i jest o 4 cm poniżej stanu ostrzegawczego. Najwyższy stan tej wiosny zanotowano w niedzielę 28. lutego o 12.00. Wówczas rzeka osiągnęła 331 cm i o 11 cm przekraczała stan ostrzegawczy. 

 

W Zaruziu, na rzece Ruż, woda także opada i dziś o 11.00 wskazuje 216 cm. Najwyższy stan zanotowano wczoraj o 15.00 i wyniósł 223 cm. Poziom ostrzegawczy rzeki wynosi 220 cm.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę