Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pomoc niewidomym w rozliczeniu PIT

Osoby niewidome i niedowidzące we środę będą mogły rozliczyć swój PIT korzystając ze wsparcia pracowników urzędu skarbowego.

Podobnie jak w ubiegłym roku pracownicy Urzędu Skarbowego w Łomży we współpracy z przedstawicielami Podlaskiego Związku Niewidomych – Koło w Łomży pomogą osobom niewidomym i niedowidzącym rozliczyć zeznania podatkowe za 2020 r. – informuje KAS w nadesłanym komunikacie.

 

Dyżur podatkowy odbędzie się 3 marca 2021 r. w godz. 9.00 – 15.00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży, przy ul. 3 maja 6.

W celu sprawnej i szybkiej obsługi podatnicy powinni zabrać ze sobą kopię zaznania za 2019 r., informację od płatnika za 2020 r. oraz dokumenty potwierdzające poniesione wydatki podlegające odliczeniu w ramach ulgi rehabilitacyjnej.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę