Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Władze Łomży przyznały dotacje na sport na rok 2021

Główne zdjęcie
Ratusz, zdjęcie ilustracyjne

610 tysięcy złotych na sport młodzieżowy, 420 tys. zł na seniorski i 100 tys. zł na organizację imprez - władze Łomży podzieliły pieniądze na dotacje sportowe na ten rok.

Więcej niż co trzecia złotówka z ogólnej sumy 1 mln 130 tys. zł przeznaczona jest dla klubów piłki nożnej. Tam też - do Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 - trafi największa dotacja, czyli 222 tys. zł (MŁKS otrzyma 157 tys. zł).

Drugą docenioną przez miasto dyscypliną jest koszykówka - do trzech klubów trafi łącznie prawie 140 tys. zł, z czego 22 tys. przeznaczono na organizację turniejów.

Po kilkadziesiąt tysięcy złotych otrzymają także kluby piłki ręcznej kobiet, tenisa, tenisa stołowego i lekkiej atletyki, a także bokserski i MMA (mieszanych sztuk walki).

Największymi sumami (30 i 20 tys. zł) miasto chce dofinansować imprezy sportowe organizowane przez podlaskie i miejskie TKKF-y.

W sumie z kasy miejskiej dofinansowanych zostanie 19 klubów i stowarzyszeń organizujących sport młodzieżowy, 10 klubów zajmujących się sportem seniorów i 10 imprez sportowych zaplanowanych w mieście w 2021 r.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę