Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 31.10.2005

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu AMPE organizuje następujące seminaria szkoleniowe:

1. BLISKI WSCHOD I SWIAT ARABSKI- TECHNIKI NEGOCJACJI I HANDLU ORAZ UWARUNKOWANIA KULTUROWE (Warszawa, 17-18 listopada 2005r.)

“Dwudniowe, intensywne seminarium szkoleniowe dotyczące warunków prowadzenia handlu i negocjacji w krajach arabskich z elementami kulturowo-społeczno-politycznymi. W trakcie 16 godzinnego spotkania Trenerzy, posiadający bogate doświadczenia, nabyte podczas wieloletniej pracy oraz kontaktów handlowych w krajach arabskich i z partnerami arabskimi, udzielą Państwu najistotniejszych informacji i wskazówek niezbędnych do łatwego poruszania się w świecie arabskiego biznesu.”
Pełna informacja, na http://www.ampe.pl lub tel. /0 22/ 540 15 10, kom. 608 673 974

2. PRAWNE ASPEKTY HANDLU I INWESTYCJI W FEDERACJI ROSYJSKIEJ (Warszawa, 22-23 listopada 2005r.)
“Rynek rosyjski po wyjściu z kryzysu finansowego stał się obszarem bardzo atrakcyjnym dla zagranicznych przedsiębiorców, zarówno pod względem handlowym jak i inwestycyjnym. Na wyniki finansowe działalności handlowo - inwestycyjnej wpływa wiele czynników m.in. chłonność rynku, jego zdolność nabywcza. Do tego kluczowa staje się znajomość uwarunkowań prawnych. Jak twierdzą specjaliści Rosja oferuje w tym zakresie wiele korzystnych rozwiązań. Stabilność podatkowa, okres ochronny przed niekorzystną zmiana przepisów to tylko niektóre z nich... “
Pełna informacja, na http://www.ampe.pl lub tel. /0 22/ 540 15 10, kom. 608 673 974

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę