Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Wiktoria Ciochanowska 2 Wicemiss Polski 2020 i Miss Polsatu

Wiktoria Ciochanowska zdobyła tytuł 2 Wicemiss Polski 2020, a widzowie Telewizji Polsat przyznali jej tytuł Miss Polski Widzów Polsatu. Poza nagrodą pieniężną o wartości 5.000 złotych, diademem, szarfą i kwiatami, Wiktoria otrzymała przepustkę do pracy w telewizji jako prezenterka. Już w maju br. będzie jedną ze współprowadzących Festiwal muzyczny.

Wiktoria Ciochanowska na konkursie wystąpiła jako obecna Miss Ziemi Łomżyńskiej. Pięć lat temu brała udział w konkursie Miss Polski Nastolatek 2015.

- Tak naprawdę nie mogę jeszcze uwierzyć w to co się stało. Zabawne jest to, że powtórzyłam tytuł sprzed pięciu lat. Bardzo się cieszę. Wielką niespodzianką było dla mnie zdobycie tytułu Miss Polski Widzów Polsatu. Nie mogę doczekać się festiwalu w maju i tego, ze będę mogła wystąpić na wielkiej scenie w roli współprowadzącej. Dziękuję wszystkim, którzy byli przy mnie i mnie wspierali. Obiecuję, ze odpiszę na każdą wiadomość. Dziękuję Zespołowi Miss Ziemi Łomżyńskiej, mojej Mamie, mojej rodzinie oraz każdej osobie, która trzymała za mnie kciuki” - mówiła Wiktoria  po zejściu z anteny.

Nina Ampulska, druga reprezentantka  Ziemi Łomżyńskiej otrzymała tytuł Najsympatyczniejszej Miss Polski 2020.  „Wszyscy pokochali ją za empatyczne oraz pełne wrażliwości usposobienie” - pisze Anna Kurząkowska-Kosińska.

- To była wspaniała przygoda i wspomnienia na całe życie. Świetnie się bawiłam i jestem po prostu szczęśliwa, że się tam znalazłam” - mówiła Nina po konkursie.

Zadowolona z występów naszych reprezentantek jest Anna Kurząkowska-Kosińska, organizatorka konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej

"Dla konkursu regionalnego Miss Ziemi Łomżyńskiej (po pięciu latach), to pierwszy taki rok, kiedy na scenie Miss Polski reprezentowały nas aż dwie Laureatki no i przede wszystkim pierwsze podium, wspaniały tytuł Miss Polski Widzów Polsatu, który nie pozwoli tak szybko widzom zapomnieć o naszej pięknej Łomży" – pisze w komunikacie.

- To był bardzo trudny rok, wiele się wydarzyło, wiele zmieniło, jedno pozostało niezmienne - satysfakcja. Biorąc na warsztat bilans zysków i strat, widzę same zyski. Jestem bardzo dumna z dziewczyn. Wiem jak ciężko pracowały, ile trudu wkładały w to, aby osiągnąć sukces. Każda z nich jest zupełnie inna i każda ten sukces osiągnęła na swój sposób. Najbardziej cieszy mnie tytuł przyznany przez Telewizję Polsat, bo to on otwiera najciekawsze drzwi i umożliwia dotarcie do świata telewizji i wielkiej sceny. Wierzę także i mam ogromną nadzieję na to, że śliczna Wiktoria Ciochanowska ze swoją unikatową, egzotyczną urodą i piękną osobowością, stanie wkrótce na międzynarodowej scenie i śladami swojej koleżanki z naszego regionu, Wiktorii Wiśniewskiej reprezentować będzie nasz kraj oraz Łomżę, gdzieś na świecie. Ale o tym za jakiś czas. - podsumowuje  Anna Kurząkowska-Kosińska.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę