Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomża: pijana 21-latka kierowała autem jadącym na dwóch felgach

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Bez opon na dwóch kołach, ale z prawie dwoma promilami alkoholu. Tak przez Łomżę jechała swoim samochodem młoda kobieta.

Jak mówi Justyna Janowska z łomżyńskiej policji, kobietę przy wjeździe do Konarzyc zatrzymali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.

- Funkcjonariusze urzędu celnego poinformowali dyżurnego KMP w Łomży, że zatrzymali kobietę jadącą toyotą na dwóch przebitych oponach. Policjanci z drogówki przebadali alkomatem siedzącą z kierownicą 21-latkę. Okazało się, że kobieta miała 1,8 promila alkoholu w organizmie - informuje policjantka.

Zatrzymana to mieszkanka gminy Śniadowo. Kobieta straciła prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Policjanci kolejny raz proszą o rozwagę, kiedy wsiadamy za kierownicę.

- Apelujemy do kierowców o rozsądek. Pamiętajmy, wyruszając w trasę musimy mieć pewność, że nasz stan psychofizyczny jest bez zarzutu. Nie narażajmy na niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia siebie, swoich bliskich oraz innych uczestników ruchu drogowego - podkreśla Justyna Janowska.

Policjanci proszą też, żebyśmy reagowali, kiedy widzimy pijaną osobę próbującą prowadzić samochód. A kiedy zauważymy na trasie podejrzanie jadący pojazd - zawsze możemy poinformować o tym mundurowych, dzwoniąc pod numer 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę