Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 stycznia 2022 napisz DONOS@
211220123215.png
źródło: radio.bialystok.pl

Władze Łomży chcą zmienić Park Jakuba Wagi i pytają mieszkańców o opinie

Główne zdjęcie
Park Jakuba Wagi

Do końca stycznia władze Łomży czekają na opinie mieszkańców, jak powinien zmienić się Park im. Jakuba Wagi. Założony w połowie XIX w. ogród spacerowy to najstarsze w mieście tereny zielone.

Przez ostatnich kilkadziesiąt lat nie prowadzono tam żadnych większych prac, o co wielokrotnie monitowali mieszkańcy. Teraz władze miasta postanowiły zrewitalizować ten teren według wcześniej przygotowanego projektu.

Swoje opinie do tego projektu mogą zgłaszać mieszkańcy: maliowo na adres parkwagi@um.lomza.pl lub wrzucając w formie papierowej do urny przy wejściu do ratusza, z dopiskiem na kopercie "Park im. Jakuba Wagi".

Ich opinie i uwagi – jeżeli nie będą kolidować z charakterem obiektu, który wpisany jest do rejestru zabytków – będą przekazane projektantom i mają szansę pojawić się w odnowionym parku.

Zarówno na sam projekt, jak i na późniejszą przebudowę terenów zielonych, położonych między ulicami: Wojska Polskiego, Glogera, Nowogrodzką i Ogrodową, władze miasta chcą pozyskać dofinansowanie z funduszy zewnętrznych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę