Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 stycznia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Prokuratura ustaliła tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w Narwi

Główne zdjęcie
Drożęcin-Lubiejewo

Prokuratura ustaliła tożsamość mężczyzny, którego ciało znalazł w rzece jeden z mieszkańców wsi Drożęcin-Lubiejewo koło Łomży. W piątek (08.01) wieczorem zauważył je płynące Narwią.

Zmarły to 66-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który zaginął ponad miesiąc temu i był poszukiwany do odbycia kary więzienia - mówi zastępca Prokuratora Rejonowego w Łomży Rafał Kaczyński.

- Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca zwłok i samych zwłok. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Przez prokuraturę rejonową są prowadzone czynności w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Ustalono tożsamość tego mężczyzny i okazało się, że jest poszukiwany celem doprowadzenia do Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności - mówi Rafał Kaczyński.

A to oznacza, że kara więzienia wynikała np. z niezapłaconej grzywny.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę