Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 18 stycznia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Radni miejscy w Łomży będą mieli nowe laptopy do pracy zdalnej

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Nieco ponad 62 tys. zł kosztować będą laptopy zakupione dla radnych miejskich Łomży.

Nowe urządzenia umożliwią im m.in. zdalne uczestnictwo w posiedzeniach komisji i sesjach rady, o co część radnych zabiegała od pewnego czasu.

24 notebooki zostaną skonfigurowane w jeden system, a zainteresowani radni będą mieli zorganizowane szkolenie z obsługi sprzętu, zanim stanie się on ich wyposażeniem.

Na razie nie opracowano jeszcze zasad użytkowania i odpowiedzialności radnych za powierzone im urządzenia, wiadomo jednak, że firma która wygrała przetarg udzieliła na notebooki 48-miesięcznej gwarancji, więc dłuższej niż trwać będzie ta kadencja rady.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę