Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www. radio.bialystok.pl

Nielegalna stacja paliw w Jedwabnem.

Podlascy celnicy i policjanci zlikwidowali dziś nielegalną stację paliw wJedwabnem. Na "stacji" sprzedawano niezgodnie z prawem olej opałowy, który służył jako paliwo dla maszyn rolniczych i innych pojazdów. Stacja paliw znajdowała się na jednej z prywatnych posesji w Jedwabnem. Była obserwowana przez podlaskich celników i policjantów od kilku tygodni. W trakcie dzisiejszej akcji zatrzymano właściciela posesji oraz jego klienta podczas tankowania oleju opałowego do zbiornika ciągnika rolniczego. Na posesji zabezpieczono także około 4 500 litrów oleju opałowego, znajdującego się w dwóch samochodowych cysternach oraz w kilku beczkach. Właścicielowi stacji grozi kara grzywny albo kara pozbawienia wolności do lat 2.

Na razie nie wiadomo ile stracił na tym procederze skarb państwa. Nie jest jednak wykluczone, że straty mogą sięgnąć kwoty nawet kilkuset tysięcy złotych.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę