Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 stycznia 2021 napisz DONOS@

Starsza kobieta z Wysokiego Mazowieckiego dała się okraść nieznajomej

Podlascy policjanci apelują do seniorów o ostrożność przy podejmowaniu decyzji finansowych. Podkreślają, że oszuści wciąż zmieniają sposoby, by np. okraść swoje ofiary.

W niespotykany sposób kilkaset złotych straciła m.in. 78-latka z Wysokiego Mazowieckiego, którą odwiedziła nieznajoma kobieta.

- Do domu seniorki zapukała nieznajoma, która powiedziała, że przyszła od księdza. Dodała, że duchowny chce pomóc finansowo starszej kobiecie. Chwilę później zapytała 78-latkę, czy kobieta ma w domu oszczędności. Kiedy 78-latka wyjęła z torebki pieniądze, wtedy ta chwyciła je i wybiegła z mieszkania - mówi komisarz Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Policjanci tłumaczą, aby do takich sytuacji nie dochodziło, warto być ostrożnym. Czujność i szybka informacja na numer alarmowy 112 pomoże funkcjonariuszom zatrzymać sprawcę przestępstwa.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę