Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomża: Olbrzymie zainteresowanie bonami na szkolenia

Ponad 4 tys. mieszkańców subregionu łomżyńskiego złożyło wnioski w drugiej edycji "bonów na szkolenia" tylko przez dwie godziny od rozpoczęcia rejestracji.

W rozpoczętym we wtorek (15.12) naborze można rejestrować się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej bonynaszkolenie2.pl.

Można zdobyć dofinansowanie nawet 85% kosztów kursów językowych, komputerowych i studiów podyplomowych, a maksymalna kwota dofinansowania to 9 tys. zł.

Za tydzień (22.12) o godz. 10:00 w ten sam sposób rozpocznie się przyjmowanie wniosków od osób, które będą chciały skorzystać z bonów szkoleniowych na kursy kwalifikacyjne i zawodowe potwierdzające posiadane umiejętności. W tym przypadku wartość takiego bonu to nawet 15 tys. zł.

Z projektu "Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki" mogą brać udział mieszkańcy Łomży oraz powiatów: bielskiego, hajnowskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, siemiatyckiego, wysokomazowieckiego oraz zambrowskiego.

W pierwszej edycji z bonów na szkolenia skorzystało na tym terenie 8 tys. osób.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę