Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby z dnia 24.10.2005 r.

Uprzejmie przypominam, że zostaliśmy zaproszeni do udziału w oficjalnej delegacji ze Starostwa Powiatowego na Łotwę, rejon Daugawpils. Dla przedsiębiorców przeznaczono 4 miejsca. Celem wyjazdu jest nawiązanie kontaktów z Łotewską Izbą Handlowo- Przedsiębiorczą z oddziałem w mieście Daugawpils. W załączeniu przesyłam pismo, które otrzymaliśmy poprzez Starostwo Powiatowe, w którym wymienione są dominujące branże. Dziś mija termin podania składu delegacji Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej, w związku z tym chętnych do wyjazdu proszę o niezwłoczny kontakt.

Z poważaniem

Prezes Rady Izby
Maciej Krzysztof Zajkowski

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę