Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Poseł Lech Kołakowski odchodzi z PIS

Główne zdjęcie
Poseł Lech Antoni Kołakowski

- Dziś odchodzę z Prawa i Sprawiedliwości - ogłosił w porannej rozmowie RMF FM łomżyński poseł Lech Kołakowski. Zapowiada, że razem z nim odejść ma kilka osób.

Już na początku listopada chodziły głosy, że Lech Kołakowski jest w grupie razem z byłym ministrem rolnictwa Janem Krzysztofem Ardanowskim, którzy chcą utworzyć koło poselskie. Do utworzenia koła potrzeba 3 posłów, a o odejściu mówiło 6 posłów. Źródłem podziału i konfliktu jest przyjęta ustawa tzw. „piątka Kaczyńskiego”, której byli przeciw. Po głosowaniu, zgodnie z ostrzeżeniem, zostali zawieszeni w prawach członków PIS. Poseł Kołakowski od poczatku zapewniał, że głosując przeciw ustawie o ochronie zwierząt był ze swoimi wyborcami. 

 

- Dziś odchodzę z PiS. Nie jesteśmy uciekinierami, jesteśmy bohaterami. To grupa kilku osób. Rozmawiamy o nazwie koła - decyzje są już podjęte. PiS prawdopodobnie utraci większość - powiedział w rozmowie z RMF FM Lech Kołakowski, zawieszony poseł PiS.

 

Odejście z PIS, w którym był od samego początku, przyjdzie z „bólem serca”. Kołakowski wspominał w rozmowie z Robertem Mazurkiem o "walkach partyjnych w województwie podlaskim" i "złych działaniach w strukturach PIS".


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę