Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Pod biało-czerwoną - gmina Stawiski z najlepszym wynikiem w kraju

Główne zdjęcie
Panorama Stawisk

Maszt z flagą państwową stanie w co drugiej gminie w Podlaskiem. O północy zakończyło się głosowanie w ogólnopolskiej akcji "Pod biało-czerwoną".

Najlepszy wynik w kraju osiągnęli mieszkańcy gminy Stawiski w powiecie kolneńskim. Tam na ponad 6 tysięcy osób uprawnionych do głosowania, projekt poparło 3 tysiące 700 osób.

 

10 miejsce w Polsce zajęli mieszkańcy Łap, którzy oddali 1 099 głosów na 21 848 uprawnionych do głosowania, a na 12 miejscu uplasował się Białystok z 1026 głosami poparcia na 297 554 uprawnionych mieszkańców. 

 

| red: mak

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę