Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowa hala w Kolnie

Ponad 4 mln 200 tys. zł kosztowała budowa hali sportowej w Kolnie, którą sfinansowały wspólnie samorządy powiatu i miasta. Stanowi ona część składową kompleksu sportowego przy gimnazjum. Wcześniej powstała w tym miejscu pływalnia miejska, teraz oprócz hali jest także siłownia i boisko zewnętrzne. Nowy obiekt mieści pełnowymiarową płytę boiska do piłki ręcznej, salę fitness, trybuny na 280 widzów oraz całą niezbędną część socjalną: przebieralnie, natryski i pomieszczenia magazynowe.

Zgodnie z porozumieniem w sprawie wspólnej inwestycji, mogą w niej ćwiczyć uczniowie wszystkich kolneńskich szkół, zarówno miejskich jak i prowadzonych przez starostwo. Poza pieniędzmi z budżetów samorzadowych, część prac sfinansowano z dotacji z MENiS oraz PFRON.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę