Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 20.10.2005

1. Uprzejmie informuję, że otrzymaliśmy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zaproszenie do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji “Bezpieczne Miasto- monitoring wizyjny miast”, która odbędzie się dnia 26. października w ramach Specjalistycznej Wystawy Monitoringu Wizyjnego i Zabezpieczeń ALARM 2005 w Kielcach. W załączeniu znajdziecie Państwo pisma, które wpłynęły do biura ŁIP-H.

2. Instytut Międzynarodowych Finansów i Bankowości Sp. z o.o. oraz Polsko-Hiszpańska Fundacja Współpracy i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców i ich pracowników na bezpłatne szkolenie pt.:“Finansowanie działalności bieżącej i inwestycyjnej przedsiębiorców – osób fizycznych” oraz sesję informacyjną nt: „Programu LEADER +” dotyczącego uzyskiwania Funduszy Unijnych na cel rozwoju obszarów wiejskich (sesja skierowana jest do przedsiębiorców, organizacji, stowarzyszeń, szkół działających na terenach wiejskich, a także sołtysów i rolników).
Spotkanie w powiecie łomżyńskim organizowane jest 25 października 2005r. w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego,ul. Krzywe Koło 9.
Więcej informacji w załączonym zaproszeniu.


Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę