Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Zmarł Andrzej Milewski, dyrektor SP w Dobrzyjałowie

Główne zdjęcie
Śp. Andrzej Milewski

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniego Dyrektora Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie, wspaniałego człowieka o wielkim sercu.

Pan Andrzej Milewski był nauczycielem od ponad 39 lat, a przez 25 lat pełnił funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie. Dyrektor z pasją i powołaniem, stanowił wzór pedagoga. Był przyjacielem dzieci, niezastąpionym gospodarzem placówki. Odszedł od nas człowiek szlachetny, wrażliwy na potrzeby innych. Twoje odejście Andrzeju dotknęło nas wszystkich.

 

Ostatnie pożegnanie Dyrektora Andrzeja Milewskiego odbędzie się w sobotę 17 października 2020 r. o godzinie 12.00 na Cmentarzu Katolickim, ul. Przykoszarowa 24 w Łomży, Msza Św. odbędzie się o godzinie 13.00 w kościele pw. Krzyża Świętego w Łomży.

mm
cz, 15 października 2020 15:36
Data ostatniej edycji: cz, 15 października 2020 15:46:02

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę