Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 listopada 2020 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Koronawirus w zambrowskiej komendzie policji

Kilkunastu policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zarażonych jest koronawirusem lub przebywa na kwarantannie.

Kilku funkcjonariuszy wróciło już z kwarantanny do swoich zajęć, jednak stwierdzono także kolejne zachorowania. 

12 osób przebywa w izolacji domowej. Początkowo na kwarantannie było 18 osób w związku z potwierdzonym jednym przypadkiem zakażenia Covid-19. Obecnie zarażonych jest 10 policjantów. Podjęliśmy wszelkie środki, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się tego wirusa - mówi rzecznik prasowy komendy w Zambrowie asp. Agnieszka Predko.

Mimo tej sytuacji zambrowska policja pracuje normalnie - wykonywane są wszystkie czynności, a policjanci przyjmują zgłoszenia od mieszkańców:

Radzimy sobie jak możemy. Policjantem jest się w każdej sytuacji. Nie możemy teraz dzielić na pion kryminalny, prewencji - każdy wspiera się nawzajem. Jednostka funkcjonuje prawidłowo, mamy też wsparcie jednostki nadrzędnej - podkreśla asp. Agnieszka Predko.

Pięć przypadków zakażenia koronawirusem stwierdzono także w komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie. Dwóch kolejnych pracowników przebywa na kwarantannie, ale jak zapewnił oficer prasowy tamtejszej jednostki mł. bryg. Adam Wysmułek, straż także jest gotowa do niesienia pomocy w powiecie.

200829104429.jpg
mm
pon, 12 października 2020 15:08
Data ostatniej edycji: pon, 12 października 2020 16:48:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę