Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 września 2021 napisz DONOS@

Dziecko zostało lekko ranne

Główne zdjęcie
Ilustracja

Informowaliśmy wczoraj o zdarzeniu w gminie Piątnica z 3-letnim dzieckiem, po którym miało przejechać auto. Dziś znamy szczegóły.

Młodszy aspirant Piotr Milewski przekazuje, że wczoraj około 14.00 dyżurny KMP w Łomży otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości pod Piątnicą doszło do wypadku z 3-letnim dzieckiem. Ze wstępnych informacji wynikało, że dziecko mogło zostać przejechane przez samochód. Na miejsce udali się policjanci, którzy ustalili przebieg zdarzenia. Okazało się, że kierujący oplem wykonywał manewr na podwórku, a dziecko zostało potrącone, przewrócone przez pojazd. Nie było, jak wynikało ze zgłoszenia, przejechania dziecka. Dziecko zostało przewiezione do szpitala, a następnie śmigłowcem do Białegostoku. Na szczęście okazało się, że dziecko doznało tylko lekkich otarć naskórka. 

 

Policjanci przestrzegają jak niewiele trzeba, by mogło dojść do tragedii. Można jej uniknąć, dlatego przypominają o ostrożności, którą należy zachowywać podczas wszelkiej pracy, kiedy w pobliżu są dzieci. 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę