Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Radni powiatu zambrowskiego w sprawie szpitala.

Radni powiatu zambrowskiego zgodzili się na wniesienie przez miasto do spółki z prywatną firmą nieruchomości szpitala miejskiego. Od tej zgody samorząd miejski uzależniał dalsze prowadzenie przejętej dwa lata temu placówki. Zdaniem burmistrza Kazimierza Dąbrowskiego jest to jedyna szansa na dofinansowanie i rozwój szpitala w Zambrowie. Wobec wcześniejszych oporów Rady Powiatu, która nie godziła się na takie wykorzystanie nieruchomości, radni miejscy zerwali porozumienie, teraz wobec nowych faktów, będą musieli uchylić tę uchwałę.


Przekazując dwa lata temu szpital do prowadzenia miastu, powiat został z koniecznością spłaty około 7 milionów zł długów, z których udało się dotychczas spłacić zaledwie około połowy.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę