Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pielęgniarki składają wymówienia.

Dziewięć z jedenastu pielęgniarek pracujących w izbie przyjęć szpitala zambrowskiego złożyło wymówienie z pracy. Ich zdaniem pomysł na reorganizację ich komórki, jaki ma prezes Przemysław Chrzanowski uniemożliwia rzetelną pracę i troskę o pacjentów, stanowi tym samym zagrożenie dla ich zdrowia. Według prezesa spółki "Szpital Miejski" pełną obsadę etatową izby przyjęć można zmienić w dyżury rejestratora i doraźne udzielanie pomocy lekarsko- pielęgniarskiej wzywanej każdorazowo do pacjenta, który szukać będzie pomocy. Rozwiązanie takie jest stosowane już np. w jednym ze szpitali na Opolszczyźnie. Pielęgniarki, które uznały, że pomysły prezesa uniemożliwiają im konieczną, ich zdaniem, opiekę nad pacjentami, złożyły rezygnację z pracy.


Izba przyjęć zambrowskiej placówki, która średnio obsługuje około 30 pacjentów na dobę, przestanie funkcjonować w dotychczasowej formie od 30 listopada.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę