Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Do końca września mieszkańcy Łomży mogą za darmo testować autobus elektryczny

Do końca września mieszkańcy Łomży mogą jeździć jednym z miejskich autobusów bez kasowania biletów. Jest to możliwe w ramach testów autobusu elektrycznego.

Autobus elektryczny jeździ w Łomży na liniach numer 1 i 8. Jak mówi Andrzej Petkowski z łomżyńskiego MPK, dzięki temu mieszkańcy mogą się sami przekonać, jak w codziennej eksploatacji sprawdza się taki pojazd.

W łomżyńskim wydaniu jest to transport wyjątkowo ekologiczny, bo autobus ładowany jest energią wytwarzaną przez zainstalowane w MPK panele fotowoltaiczne. Jedno ładowanie autobusu wystarczy do tego, żeby jeździł przez cały dzień.
Jak pokazują pierwsze testy, po zjechaniu do bazy bateria jest jeszcze w blisko połowie naładowana.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę