Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 września 2020 napisz DONOS@

Zamiast karać - ma upominać. W gminie Szczuczyn powstanie Straż Samorządowa?

Główne zdjęcie
Szczuczyn

- Straż Samorządowa ma być dobrym gospodarzem, a nie policjantem - mówi o kompetencjach nowej służby burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński.

Burmistrz Artur Kuczyński chce stworzyć nowe stanowisko pracy w urzędzie. Chodzi o tzw. Straż Samorządową. - Zatrudniona na nim osoba, ma patrolować gminę i kiedy zauważy np. źle zaparkowany samochód, ma poprosić o jego przestawienie oraz wytłumaczyć, dlaczego nie można w tym miejscu parkować. Taki pracownik nie będzie też miał uprawnień strażnika miejskiego - mówi Artur Kuczyński.

Roczne wynagrodzenie strażnika samorządowego będzie kosztowało szczuczyńskich podatników ok. 60 tys. zł.

Jego wyposażenie miałoby być kupione w ramach dofinansowanego projektu, a część wynagrodzenia chcą pokryć miejscowi przedsiębiorcy.

200612113236.gif

 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę