Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Marek Strzaliński zrezygnował z pełnienia funkcji wojewody podlaskiego.

Do dzisiaj wojewoda podlaski, od jutra - poseł. Marek Strzaliński zrezygnował z pełnienia funkcji urzędniczej i zasiądzie w Sejmie. Dziś oficjalnie pożegnał się ze swoimi podwładnymi. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej podziękował też dziennikarzom podlaskich mediów za kontakt i współpracę. Jako jeden ze swoich sukcesów wymienił zintegrowanie byłych województw w jedno. Miał na myśli zwłaszcza dawne łomżyńskie, skąd sam pochodzi. Jego zdaniem udalo mu się sprawić, że kontakty między Białymstokiem a Łomżą stały się częstsze, bliższe i straciły emocjonalne zacietrzewienie, które czuło się tuż po stworzeniu województwa podlaskiego.


Nie jest natomiast zadowolony z wolnego tempa inwestycji i wzrostu płac. Podobnie jak i ze zbyt wolnego spadku bezrobocia. Liczył, że dynamika tych procesów będzie jednak znacznie większa. Dodał, że w Sejmie będzie forsował przede wszystkim konieczność infrastrukturalnego rozwoju naszego województwa: więcej dróg, połączeń kolejowych a także wybudowanie w regionie lotniska.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę