Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 17.10.2005

1. Miło nam poinformować, że zgodnie z zapowiedzią dnia 15. października odbyła się impreza związana z “Dniami otwartymi” w firmie Sanmet. Zarówno pogoda jak i ilość odwiedzających firmę dopisały. Na dniach otwartych przy muzyce i doskonałym poczęstunku z grilla, goście mieli okazję zapoznać się z asortymentem oraz ofertami promocyjnym firmy Sanmet jak też jej partnerów handlowych. Impreza zakończyła się rozlosowaniem atrakcyjnych nagród wśród klientów.
Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszym serwisie internetowym pod adresem www.iph.lomza.pl

2. Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Sektorowego Programu Operacyjnego – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw i jego Rozliczania. Najbliższe spotkanie odbędzie się dnia 26 października 2005 roku w siedzibie Fundacji MSP i Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie przy ul. Smoczej 27.
Celem spotkania jest omówienie realizacji umów o dofinansowanie projektów z Programu SPO WKP działania 2.1 i 2.3 oraz omówienie wniosku o płatność wraz z sprawozdaniem z realizacji projektu.
Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane są do dnia 21 października br.
Bliższe informacje dostępne są w biurze Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw pod numerem telefonu (0 22) 838-32-11 wew. 107


Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę