Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Ponad 1800 osób w Podlaskiem zdaje dziś poprawkowy egzamin maturalny

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Ponad 1 800 osób w województwie podlaskim spróbuje we wtorek (8.09), w ostatnim już terminie w tej sesji, zdać egzamin maturalny.

Dla ponad 500 osób to już kolejna taka próba, ale 1 300 to tegoroczni maturzyści, którym nie powiodło się w czerwcu. 

Ponieważ w tym roku matura obejmowała tylko egzaminy w części pisemnej, tak samo będzie wyglądało ich poprawianie - mówi dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży Jolanta Gołaszewska.

Do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej cały czas wpływają także wnioski o tzw. wgląd, czyli możliwości obejrzenia swoich, sprawdzonych już, arkuszy maturalnych. Dotychczas chęć taką zgłosili autorzy 350 prac.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę