Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Bieg uliczny Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Dwustu zawodników z całej Polski pobiegło w biegu ulicznym Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W południe zawodnicy rozpoczęli rywalizację na dystansach pięciu i dziesięciu kilometrów. Trasy biegów wyznaczone zostały w sąsiedztwie uczelni, a start zaplanowany był sprzed jej siedziby przy ulicy Akademickiej.

Bieg na 10 km wygrał Andrzej Leończuk z Białegostoku z czasem 32:40.12, na 2. miejscu uplasował się Paweł Grygo z Łomży (35:36.76), a na trzecim Adam Szydlik z Łomży (36:26.89).

Na 5 km najlepszy był Mariusz Pawłowski z Marzęcic z czasem 17:04.54, drugi dobiegł Grzegorz Laskowski z Piątnicy (18:56.21), ostatni na podium był Paweł Modzelewski z Piątnicy (19:04.29).

Uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy symboliczne puchary.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę