Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Przy- Stań- na plaży miejskiej

Nie udało się z bulwarami nad Łomżyczką, uda się Przy- Stań- nad Narwią. Inwestycja właśnie powstaje na parkingu przy plaży miejskiej.

Czy powstaną bulwary nad Łomżyczką nie wiadomo. Cena z przetargu jest o około 50% wyższa niż wartość inwestycji zaplanowana w budżecie obywatelskim.

Powstaje natomiast Przy- Stań-, inwestycja zgłoszona przez łomżyńskich morsów. Pod budowlę zabrano część parkingu. Ułożono już kostkę brukową, stoją elementy konstrukcji. Praca wre. Drewniana wiata o wymiarach 7x5 z wejściem otwartym będzie zawierała -  ławeczki, haczyki … może stół – wylicza Karol z klubu morsów. Ma służyć za przebieralnię, chociaż … pewnie pomysłów na zagospodarowanie mieszkańcom nie zabraknie …. Uwaga, obok jest kamera.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę