Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Stefan Krajewski otworzył swoje biuro poselskie w Zambrowie

Główne zdjęcie
Poseł Stefan Krajewski (fot. archiwum)

Biuro posła opozycji jest często "ostatnią deską ratunku" dla osób, które szukają wsparcia i pomocy w rozwiązaniu różnych problemów - mówił w środę (2.09) w Zambrowie szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Otwarto tam biuro poselskie posła klubu Koalicja Polska Stefana Krajewskiego.

- Ja często spotykam się z osobami, które na końcu drogi przychodzą do posła opozycji, ale zrozpaczone, bo wcześniejsze działania z tymi, którzy dzisiaj sprawują władzę, nie przyniosły efektu. I to jest często odbijanie się od ściany z instytucji publicznych, z różnego rodzaju miejsc, gdzie powinni dostać tę pomoc bardzo szybko. Często tą ostatnią deską ratunku właśnie są biura poselskie zlokalizowane w terenie. To jest też nasza misja na co dzień - powiedział Kosiniak-Kamysz.

Lider PSL podkreślał, że pomoc mieszkańcom jest bardzo ważna. 

- Mamy internet, mamy komunikację cyfrową, ale spotkanie też indywidualne, spotkanie z posłem, pracownikami biura, takie dyżury prawne, są bardzo ważne, szczególnie dla tego pokolenia w dostojnym wieku, ale również dla osób, które nigdzie nie mogą znaleźć pomocy- powiedział Kosiniak-Kamysz.

Szef PSL dodał, że przed parlamentarzystami "czas wytężonej pracy", mimo że w najbliższym czasie nie będzie żadnych wyborów. 

Kosiniak-Kamysz dodał, że liczy również na to, że otwarte biuro posła Krajewskiego będzie "centrum zaangażowania samorządowców" różnych opcji politycznych i poglądów, miejscem spotkań różnych środowisk społecznych i politycznych, by walczyć o najważniejsze sprawy lokalne i regionalne, także związane np. z rolnictwem, w tym z mleczarstwem.

Poseł Stefan Krajewski, lider Stronnictwa w Podlaskiem, mieszka w powiecie zambrowskim i - jak tłumaczył - dlatego otworzył biuro poselskie w Zambrowie. Główne jego biuro działa w Białymstoku.

Kosiniak-Kamysz zapewniał, że biura poselskie to przestrzeń "otwarta dla mieszkańców", miejsce, gdzie można składać wnioski o interpelacje poselskie w różnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę