Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomża: Kończą się remonty kilku ulic w centrum miasta

Główne zdjęcie
ul. Wiejska, przy Liceum Mistrzostwa Sportowego

Już niebawem ruch kołowy wróci na kilka remontowanych ulic w starej części miasta – zapowiada łomżyński Ratusz.

Na ul. 3 Maja łączącej ul. Polową z Placem Pocztowym kończą się już prace brukarskie, a remont zakończy wylanie masy bitumicznej nowej jezdni.
Niejako na jej przedłużeniu, na ul. Wiejskiej, na odcinku między Piękną i Wojska Polskiego kończy się układanie podbudowy i także wylana zostanie nowa nawierzchnia. Równolegle trwają prace na nowym parkingu przy tej ulicy, na terenie po stacji benzynowej.

Do końca tygodnia wykonane zostanie także oznakowanie pionowe i poziome, co zakończy także remont ul. Rządowej, która jest głównym traktem łączącym Stary Rynek z Placem Kościuszki. Jeszcze wcześniej, bo od czwartku (3.09) przywrócony zostanie tam ruch samochodowy, w tym kursowanie autobusów MPK.

Najdłużej mieszkańcy Łomży będą musieli zaczekać na koniec przebudowy ul. Dwornej, gdzie pracom ziemnym towarzyszy wymiana sieci ciepłowniczych i sanitarnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę