Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śledztwo w sprawie skradzionego BMW umorzone

Suwalska prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie BMW ukradzionego kilka miesięcy temu z policyjnego strzeżonego parkingu w Łomży. Znaleziony w złodziejskiej tzw."dziupli" w jednej z podłomżyńskich miejscowości samochód pochodził, jak przypuszczano z rozboju, który miał miejsce wczesniej w okolicach Warszawy. Nie udało się tego jednak potwierdzić, bowiem auto było zamknięte i nie odnaleziono kluczyków do niego, co pozwoliłoby potwierdzić jego tożsamość. Mieli je otworzyć eksperci, do których policjanci zwrócili sie o pomoc, jednak zanim do tego doszło, złodziej odjechał z policyjnego parkingu taranując po drodze dwie bramy.

Mimo kilumiesięcznego śledztwa prokuratorom z Suwałk nie udało się trafić na ślad pojazdu, nie stwierdzili też oni, żeby w zabezpieczeniu zatrzymanego pojazdu policjanci dopuścili się jakichkolwiek uchybień.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę