Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Koronawirus w sklepie w Łomży, część pracowników na kwarantannie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Młoda kobieta z Łomży, u której potwierdzono ostatnio obecność koronawirusa przebywająca w izolacji domowej, to ekspedientka jednego z dużych łomżyńskich sklepów.

Nieoficjalną informację, która wpłynęła do studia Radia Białystok w Łomży, potwierdziła Julia Gulanowska z Sanepidu. Jak wyjaśniła – po przeprowadzeniu rozmów i wywiadu epidemiologicznego z kierownictwem sklepu i jego załogą, podjęto decyzję o skierowaniu na kwarantannę pracowników, którzy mieli bezpośredni kontakt z zakażoną koleżanką. Pozostali kontaktowali się z nią tylko sporadycznie, dlatego nie zapadła decyzja o całkowitym zamknięciu sklepu.

Po dokładnej dezynfekcji placówka nadal funkcjonuje.

Jak wyjaśniła pracownica łomżyńskiego Sanepidu, zarażenie koronawirusem następuje w wyniku kilkunastominutowego bezpośredniego kontaktu z osobą chorą. A że wszyscy pracownicy sklepu pracują w zwiększonym reżimie bezpieczeństwa, także klienci, którzy stosują maseczki, są bezpieczni podczas krótkotrwałego kontaktu ze sprzedawcą.

Poddani kwarantannie pracownicy sklepu zostali także skierowani na testy na obecność koronawirusa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę