Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 22 maja 2022 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Koronawirus w sklepie w Łomży, część pracowników na kwarantannie

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Młoda kobieta z Łomży, u której potwierdzono ostatnio obecność koronawirusa przebywająca w izolacji domowej, to ekspedientka jednego z dużych łomżyńskich sklepów.

Nieoficjalną informację, która wpłynęła do studia Radia Białystok w Łomży, potwierdziła Julia Gulanowska z Sanepidu. Jak wyjaśniła – po przeprowadzeniu rozmów i wywiadu epidemiologicznego z kierownictwem sklepu i jego załogą, podjęto decyzję o skierowaniu na kwarantannę pracowników, którzy mieli bezpośredni kontakt z zakażoną koleżanką. Pozostali kontaktowali się z nią tylko sporadycznie, dlatego nie zapadła decyzja o całkowitym zamknięciu sklepu.

Po dokładnej dezynfekcji placówka nadal funkcjonuje.

Jak wyjaśniła pracownica łomżyńskiego Sanepidu, zarażenie koronawirusem następuje w wyniku kilkunastominutowego bezpośredniego kontaktu z osobą chorą. A że wszyscy pracownicy sklepu pracują w zwiększonym reżimie bezpieczeństwa, także klienci, którzy stosują maseczki, są bezpieczni podczas krótkotrwałego kontaktu ze sprzedawcą.

Poddani kwarantannie pracownicy sklepu zostali także skierowani na testy na obecność koronawirusa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę