Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Przekop Portu Łomża

Ratownicy WOPR-u i druhowie z OSP Konarzyce całe niedzielne przedpołudnie poświęcili na udrażnianie wyjścia z Portu Łomża. - Nie tylko my ratownicy - piszą na swojej stronie WOPR-owcy - ale również kajakarze, osoby korzystające z rowerków wodnych, łodzi pływających, mieliśmy problem z wypłynięciem z portu ze względu na powstającą mieliznę.

Co roku, przy niskiej wodzie, wejście i wyjście z portu jest utrudnione. Wiele łódek urwało w tym miejscu śruby a kajaki trzeba przenosić. W niedzielę cztery godziny zajęło ratownikom i strażakom z OSP w Konarzycach pogłębienie wyjścia z portu na rzece Narew. - Nie jest to profesjonalna robota – piszą WOPR-owcy - ale mamy nadzieję, że do końca sezonu wakacyjnego nie będzie już większych problemów z wypłynięciem z portu.

Członkom z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Łomży i Ochotniczej Straży Pożarnej w Konarzycach udało się również usunąć z toru przepływu wielki konar drzewa, który zalegał na wejściu do portu i groził uszkodzeniem sprzętu pływającego.

Dzięki ich pracy i zaangażowaniu mieszkańcy i turyści swobodniej będą mogli korzystać z wybudowanego za 16 mln zł portu.

Dziekujemy.

 

fot: WOPR Łomża/OSP Konarzyce

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Narew

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę