Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wysokomazowiecki sanepid szuka uczestników pogrzebu w Kuleszach Kościelnych

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Powiatowy sanepid w Wysokiem Mazowieckim szuka uczestników mszy pogrzebowej i stypy z 31 lipca w Kuleszach Kościelnych. Jedna z osób uczestniczących w uroczystościach jest zakażona koronawirusem.

Z powodu zagrożenia rozprzestrzeniania się zakażenia zmieniła się również organizacja pracy Urzędu Gminy w Kuleszach Kościelnych.

Do odwołania urzędnicy będą obsługiwać interesantów wyłącznie telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem platformy ePUAP.

Jak można przeczytać w specjalnym komunikacie zamieszczonym na stronie urzędu - kontakt osobisty jest możliwy jedynie w pilnych sprawach. I to dopiero po umówieniu wizyty przez telefon. Wszyscy, którzy odwiedzają urząd, muszą nosić maseczki, dezynfekować ręce i zachowywać dystans.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę