Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Nietypowa interwencja służb w Łomży - uratowali psa, który utknął na ogrodzeniu

Łomżyńscy policjanci i strażacy uratowali w nocy (6.08) psa, który utknął na ogrodzeniu jednej z posesji.

Prośba o interwencję do dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęła po 3:00, a przekazali ją łomżyńscy policjanci - mówi st. bryg. Grzegorz Wilczyński z łomżyńskiej straży.

 

- Zastęp, który przybył na miejsce stwierdził, że pies jest zaczepiony łańcuchem o drut kolczasty na wysokości ponad półtora metra. Był to duży pies, ale nie mógł samodzielnie się uwolnić. Zwierzę uwolniono i przekazano właścicielowi. Jak się okazało, był to pies z tej posesji - mówi st. bryg. Grzegorz Wilczyński.

 

Właściciel czworonoga, o jego nocnej przygodzie dowiedział się dopiero z opowieści policjantów i strażaków, którzy przekazali mu uratowane zwierzę.

Jak stwierdził Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta łomżyńskiej straży, wezwania w sprawie ratowania zwierząt to częste przypadki w służbie strażaków, ale nie wszystkie są tak oryginalne.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę