Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Mł. bryg. Sebastian Zdanowicz będzie nowym podlaskim komendantem wojewódzkim PSP

Dotychczasowy komendant, brygadier Jarosław Wendt, odchodzi ze służby na własną prośbę.

Uroczystość przekazania obowiązków zaplanowano na środę (4.08) w Białymstoku. Wezmą w niej udział m.in. Komendant Główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak i wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski.

 

Mł. bryg. Sebastian Zdanowicz służbę w Państwowej Straży Pożarnej pełni od ponad 20 lat. Dotychczas był zastępcą dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 4 w Białymstoku.

 

Odchodzący komendant wojewódzki bryg. Jarosław Wendt stanowisko zajmował przez 4 ostatnie lata. Wcześniej był komendantem powiatowym PSP w Augustowie. Teraz najprawdopodobniej przejdzie na emeryturę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę