Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zmiana na stanowisku szefa podlaskiego sanepidu

Elżbieta Kraszewska nie kieruje już podlaskim sanepidem. Ze stanowiska odwołał ją Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas na wniosek wojewody podlaskiego Bohdana Paszkowskiego.

Rzeczniczka wojewody Anna Dzierszko tłumaczy, że wniosek był podyktowany chęcią usprawnienia pracy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku w okresie pandemii.

Elżbieta Kraszewska kierowała placówką prawie 4 lata. Obowiązki szefa podlaskiego sanepidu przejął Paweł Buczko - dotychczasowy zastępca inspektora wojewódzkiego, który w podlaskim sanepidzie pracuje od 2005 roku, a od 2013 roku był zastępcą szefa placówki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę