Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Numer alarmowy WOPR

Główne zdjęcie
Łódka WOPRu na Narwi

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Łomży od początku wakacji czuwają nad bezpieczeństwem kapiących się w Narwi przy moście „Hubala”, gdzie po roku przerwy dzięki ich staraniom powróciło Miejsce Okazjonalnie Wykorzystywane do Kąpieli, ale także są gotowi nieść pomoc także kąpiącym się w innych miejscach Narwi. WOPR uruchomił numer alarmowy, przez który – w razie potrzeby - można wezwać ich na pomoc.

To numer telefonu 662 029 662. jak podaje Tomasz Malinowski, prezes WOPR Łomża jest to numer do patrolu wodnego pływającego w granicach administracyjnych Miasta Łomży. Numer czynny jest w godzinach od 11.00 do 19.00. Numer aktywny będzie do 1 września.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę