Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Samorządy z powiatu łomżyńskiego z promesami na dofinansowanie z FIS

Przedstawicielom miast, gmin i powiatów, promesy z tworzonego przez rząd Funduszu Inwestycji Samorządowych, wręczył wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

- Przekazujemy obecnie olbrzymie środki dla wszystkich samorządów w naszym kraju. Chcemy, by te środki zasilały budżety samorządów lokalnych i były przeznaczane przede wszystkim na inwestycje. Pomoże to w wyjściu z kryzysu po pandemii koronawirusa - mówił Adam Andruszkiewicz.

Obecny na uroczystości starosta łomżyński Lech Szabłowski dodał, że, pieniądze z tego Funduszu pozwolą zapewnić m.in. wkład własny w inwestycje.

Jest on niezbędny przy projektach wykorzystujących wsparcie unijne. W związku z epidemią i mniejszymi wpływami do samorządowych budżetów, wiele inwestycji stanęło pod znakiem zapytania.

Pieniądze z Funduszu Samorządy będą mogły wykorzystywać w tym i przyszłym roku.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę