Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna z dnia 07.10.2005

1. Z przyjemnością informujemy o III Edycji Targów Akcesoriów meblowych organizowanych przez naszego Członka- firmę “Center-Mebel”. Targi odbędą się w sobotę 8. października br. w godzinach 10:00-20:00 w siedzibie firmy przy Al. Legionów 141. Patronat nad targami objęła Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa. Warto dodać, że firma “Center-Mebel” jest firmą wiodącą na lokalnym rynku akcesoriów i okuć meblowych. Na Targach możecie Państwo spodziewać się wielu atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez organizatorów, losowania nagród, grilla i chłodnego piwka oraz możliwości nawiązania kontaktu z wiodącymi producentami akcesoriów meblowych.
Gorąco zapraszamy!

2.
Miło nam zaprosić Państwa w imieniu naszego Członka- firmy “Auto Zawadzki” na dni otwarte w salonie Renault w Łomży w dniach 07-09 października br. w godzinach od 9:00 do 18:00. Dni otwarte związane są ze Świętem, jakim jest dla naszego Członka poszerzenie oferty o nowy model samochodu Renault Clio. Uczestnicząc w dniach otwartych Salonu Renault “Auto Zawadzki” będziecie Państwo mogli się przekonać o promocjach również na pozostałe modele Renault.
Serdecznie zapraszamy!

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę