Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Frekwencja na Podlasiu

Państwowa Komisja wyborcza zebrała już dane z 16.30. W Polsce głosowało do tej godziny 34,58 % uprawnionych do głosowania. Frekwencja na Podlasiu wyniosła 35,04 %. Najwięcej osób głosowało w powiatach: białostockim, bielskim, augustowskim i wysokomazowieckim.

Najmniej w grajewskim i sejneńskim W Białymstoku do 16.30 głosowało blisko 38% uprawnionych, w Łomży blisko 33,5%, w Suwałkach blisko 34% uprawnionych do głosowania.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę