Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Zwłoki mężczyzny znaleźli policjanci w jednym z mieszkań przy ulicy Stacha Konwy w Łomży

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Polskie Radio Białystok, mundurowych poinformowali sąsiedzi. Byli zaniepokojeni tym, że od kilku dni nie widzieli sąsiada, a z jego mieszkania wyczuwalny jest nieprzyjemny zapach.

Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku potwierdza, że funkcjonariusze znaleźli ciało

- Łomżyńscy policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta znaleźli zwłoki mężczyzny. Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia. Oczywiście pod ścisłym nadzorem prokuratora - mówi Elżbieta Zaborowska.

Według naszych nieoficjalnych ustaleń w mieszkaniu cały czas był inny mężczyzna, najprawdopodobniej znajomy zmarłego. Wymagał pomocy lekarskiej, ale jego życiu nic nie zagraża.

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę