Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek śmiertelny na DK-61

Około godz 13:40 na drodze krajowej 61, pomiędzy Budami Czarnockimi a Cydzynem Opel Astra czołowo zderzył się z ciężarówką. Kierowca osobówki zginał na miejscu.

Z nieznanych przyczyn kierujący Oplem jadąc w kierunku Grajewa, zjechał na przeciwległy pas wprost pod nadjeżdżającego TIRa. Auto osobowe zostało zmiażdżone, a ciężarówka znalazła się w rowie. Według niepotwierdzonych informacji kierujący oplem próbował wyprzedzać inny pojazd. Kierowca osobówki zginał na miejscu.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Policja w Piątnicy samochody ciężartowe kieruje na Jeżewo. Osobówki mogą ominąć zdarzenie skręcając w Budach Czarnockich w prawo na Rządkowo i dalej na Stary Cydzyn.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę