Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Dwie osoby zatrzymane w związku ze śmiercią noworodka w Czerwonym Borze

Policjanci zatrzymali dwie osoby w związku ze śmiercią noworodka. Ciało dziecka 8 maja znaleźli pracownicy w sortowni śmieci w Czerwonym Borze.

Jak mówi rzecznik podlaskich policjantów Tomasz Krupa, osoby te zatrzymano w piątek po południu w Zambrowie.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Polskie Radio Białystok, jedną z zatrzymanych osób jest kobieta, która może być matką dziecka.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Łomży. Wyniki przeprowadzonej sekcji zwłok wykazały, że dziecko urodziło się żywe i zmarło w wyniku urazu wielomiejscowego.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę