Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego zakażony koronawirusem

Procedury bezpieczeństwa wprowadza Urząd Marszałkowski w Białymstoku. U jednego z pracowników testy potwierdziły obecność koronawirusa.

Od poniedziałku (18.05) do odwołania budynki urzędu przy Wyszyńskiego, Poleskiej i św. Rocha będą nieczynne. W tym czasie trwać będzie dezynfekcja pomieszczeń. Osoby z najbliższego otoczenia zakażonego pracownika są objęte kwarantanną. Pracownicy, którzy mieli kontakt z zakażonym będą poddani testom na obecność koronawirusa. Urzędnicy, a także Zarząd Województwa Podlaskiego od jutra wykonywać będą swoje zadania zdalnie.

Urząd dodaje, że zakażony pracownik nie miał bezpośredniego kontaktu z klientami.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę